Leden 2010

gonna watch Grey´s Anatomy <3

31. ledna 2010 v 18:11 | Taylorčinka
Tak jdu kouknout na Chirurgy, protože se mi zrovna dostáhla 4. série, kterou úplně miluju :D... Tak se tu mějte!
Jinak se omlouvám, že jsem tu dneska nebyla, ale měla jsem jiný program a nedostala jsem se... A newsky nejsou a nevím co přidávat, takže tu asi pro dnešek končím.
Na zítra je tu přednastavených pár článků, protože se domů dostanu celkem pozdě, asi v šest a jelikož jsem týden nebyla ve škole, budu asi muset začít dohánět to, co je třeba :D... Takže nevím, jestli tu zítra budu... Ale pokusím se :D

Chyby ve Stmívání

31. ledna 2010 v 18:07 | Taylorčinka
Tak na tenhle článek jsem narazila včera na jednom blogu a hrozně mě to zaujalo... =) Nikdy jsem si ničeho z toho nevšimla, ale slíbila jsem si, že až si zase někdy pustím Stmívání, tak se na to zaměřím :D.


Bella a Mike - komiks

31. ledna 2010 v 18:05 | Taylorčinka
Tak tohle se objevilo na deviantart.com... =) Docela jsem se pobavila :D
Jedná se o Mika a jeho zamilovanost k Belle...


imagebam

Hudba k Eclipse

30. ledna 2010 v 20:20 | Taylorčinka

Instrumentální hudbu pro Eclipse složí skladatel Howard Shore. Bude tak následovat Cartera Burwella a Alexandra Desplata, kteří skládali hudbu pro předchozí díly.
Howard je autorem hudby například k filmu Pán Prstenů.

V celém článku se poté můžete podívat na ukázku jeho hudby, která pochází právě ze zmiňovaného Pána Prstenů a také na všem Twilight fanouškům dobře známou hudbu z New Moon - The Meadow, jejímž autorem je Alexander Desplat.

Podle mě je to rozhodně dobrá volba, protože hudba s Pána prstenů mě oslovila už dlouho dlouho před tím, než jsem propadla Twilight...


Remember Me v CSFD.cz

30. ledna 2010 v 19:34 | Taylorčinka


Takže tenhle článek chci vložit už delší dobu, ale vždycky jsem na to nějak zapomněla =).
Už včera jsem psala o tom, že Remember Me, český název Nezapomeň na mě, bude mít u nás premiéru 11.3. Také jsem už vkládala odkaz na československou filmovou databázi... Ale teď to dělám tak nějak oficiálně =). Je tam také oficiální český trailer. Takže můžete se na to všechno kouknout TADY.
Jinak k RM máme na CSFD.cz zatím jeden komentář, který mě celkem zaujal:

"Taky jsem zvědavá... Trailer vypadá slibně, že? Osobně teda moc nemusím dědu Brosnana, ale zase můžu Roberta Pattinsona, takže se půjdu podívat, jak vlastně vypadá, když se zrovna netřpytí a nechce vysát krev ze své milované:)"


Nová stillka k Remember Me

30. ledna 2010 v 19:07 | Taylorčinka

Tak je opravdu vidět, že se nám premiéra RM blíží, protože se začínají objevovat různé propagační materiály... Po několika videích se můžete teď podívat na novou stills fotku. Bohužel není ještě k dispozici v úplně největším rozlišení, ale doufám, že časem dojde i na HQ fotky =).Printscreeny z propagačního videa k Remember Me

30. ledna 2010 v 19:03 | Taylorčinka


Tak screeny jsou z prvního propagačního videa - Rob mluví o scénáři... Znovu se na toto video můžete podívat TADY.

Robert mluví o spolupráci s Piercem Brosnanem

30. ledna 2010 v 19:00 | Taylorčinka
Tak včera jsem vkládala video, ve kterém jste mohli vidět Roberta, jak mluví o tom, co se mu líbilo na scénáři k jeho novému filmu Remember Me... Dnes tu mám něco podobného, akorát se Rob vyjadřuje ke spolupráci s hercem Piercem Brosnanem.


Robsten v českém vydání časopisu Harper´s Bazar

30. ledna 2010 v 18:57 | Taylorčinka

Jsem za tyhle scany moc ráda =)

Layout Ashley Greene 0.1

30. ledna 2010 v 18:51 | Taylorčinka
--- Download ---

--- Download ---

--- Download ---

--- Download ---

--- Download ---

I´ve got it!

30. ledna 2010 v 18:46 | Taylorčinka
Takže skoro celé odpoledne jsem pracovala na layi do katalogu!!! =)
A už ho mám!!!
Sice na to, kolik jsem nad ním strávila času, mohl dopadnout lépe, ale není zas až tak nejhorší... A navíc jsem ho udělala v pěti barevných kombinacích... =)
Tak ho sem jdu dát :D


Daily Telegraph Photoshoot 2007

29. ledna 2010 v 15:53 | Taylorčinka

free image hostEclipse. Remember Me a Little Ashes v CZ kinech

29. ledna 2010 v 12:44 | Taylorčinka
Tak, určitě to pro všechny bude skvělá novinka. Robův nový film, Remember Me, (Nezapomeň na mě) se dostane také do českých kin! Je už i také stanoven datum vydání. Takže film můžeme v českých kinech shlédnout již 11.03.2010! Dále na csfd.czmůžete vidět také český trailer k Remember Me. (to znamená s oficiálními českými titulky)
Kromě Remember Me jsem objevila také datum vydání do českých kin pro film Little Ashes (Popílky), který Rob natočil před Twilight. Film by měl být dostupný v kinech od 6.5.2010.
A do třetice všeho dobrého vám můžu sdělit také datum, kdy vyjde do českých kin Eclipse (Zatmění, 3. díl). Jako vždy ho má na starost SPI. Tentokrát ho můžeme vidět již 1.7.2010.

Kristen Stewart a pomoc pro Haiti

29. ledna 2010 v 12:06 | Taylorčinka
Omlouvám se za tu slovenštinu, ale je to ze slovenského fanouškovského webu...

Tí z vás, ktorí sledovali dobročinný koncert "Hope for Haiti" si určite všimli, že Kristen sa ho nezúčastnila. Niežeby nechcela, ale jednoducho nemohla, pretože bola práve na ceste do Park City na filmový festival Sundance, kde mali jej dva nové filmy premiéru. Kristen chcela veľmi pomôcť a bola smutná, že sa koncertu nemohla zúčastniť a rozhodla sa, že pomôže inak. Pozvala štyri šťastlivkyne, aby s ňou strávili víkend počas filmového festivalu.

Zaplatila štyrom fanúšičkam let a pobyt počas otváracieho víkendu Sundance. A koľko táto vysnená Twilight dovolenka stála? "Zaplatili tisícky dolárov za lístky, ktoré šli na podporu Haiti," povedal Giovanni Agnelli, producent Krisinho filmu "Welcome to the Rileys".

Pepsi s New Moon

29. ledna 2010 v 10:35 | Taylorčinka
Tak včera jsem objevila jednu takovou věc, která mě docela zaujala... Pepsi s NM... :D


Crush On The Set: Kapitola 6 - Robert

29. ledna 2010 v 10:21 | Taylorčinka
Tak tahle kapitola je v podstatě kapitola 5 akorát z pohledu Roberta... Myslím, že není moc povedená, protože se mi tam hodně opakují slova a tak, ale nenašla jsem jiný způsob, jak to napsat... Jsou chvíle, kdy mi prostě psaní nejde a tohle je jedna z nic. :(
Takže se omlouvám za to, že vás nutím číst takovou šílenost...
Jinak budu moc ráda za komenty...

ZÁKAZ KOPÍROVÁNÍ!!!


Robsten: Professional Graphic 0.1 - Avatars

29. ledna 2010 v 10:10 | Taylorčinka

Hrozně se mi líbí ten první... :D

Robert mluví o scénáři k Remember Me

29. ledna 2010 v 10:07 | Taylorčinka
Tak v tomhle videu mluví Rob o tom, co se mu líbilo na scénáři k Remember Me... =)