Březen 2010

Robert na natáčení filmu Bel Ami > 29.3.10

30. března 2010 v 15:22 | Taylorčinka
A s Bel Ami jsem tu již dneska podruhé. Zatímco před zhruba nějakou hodinou jsem vkládala fotky z neděle 28.3., teď tu pro vás mám jednu fotku ze včerejška, protože Rob měl v Budapešti opět napilno. Prohlédnete-li si fotky z obou dnů, zjistíte, že Robert vyměnil oblečení, sice ho můžeme opět vidět oblečeného velmi elegantně, ale tentokrát odložil klobouk a vzal si jinou košili. Jinak myslím, že nebude dlouho trvat než se objeví další fotky. Přála bych si teď bydlet v Budapešti, opravdu závidím místním obyvatelům...

free image host

Robert s fanoušky v Budapešti

30. března 2010 v 14:55 | Taylorčinka
Už jsem se zmiňovala, že Robert se v těchto dnech nachází v maďarské Budapešti, kde točí svůj nový film Bel Ami. Robert se zde také vyfotil s fanoušky, musím přiznat, že jim to opravdu závidím!

imagebam.com imagebam.com

Poslední část k dokumentu "Natáčení New Moon"

30. března 2010 v 14:48 | Taylorčinka
Možná si vzpomínáte, že jsem v pátek na blog vkládala šest videí jakéhosi "dokumentu" natáčení New Moon. Chybělo nám pouze jedno video, které tu pro vás mám dnes. Pokud byste se chtěli podívat na předchozí části, můžete tak udělat TADY. Jinak toto video bude vloženo i do toho pátečního článku...


Nové fotky z natáčení The Runaways

30. března 2010 v 14:44 | Taylorčinka
K dispozici máme tři nové fotografie z natáčení filmu The Runaways. Už jednou jsem na blog Behind The Scenes fotografie k tomuto filmu vkládala, takže pokud se na ně chcete podívat, stačí kliknout SEM.

free image host free image host free image host

Videa z tiskové konference Remember Me

30. března 2010 v 14:34 | Taylorčinka
Teď tu mám pro vás tři videa z UK tiskové konference k filmu Remember Me. Jak je tomu zvykem, zbylá videa najdete v celém článku.Nominace na MTV Movie Awards

30. března 2010 v 14:30 | Taylorčinka
Objevili se nominace na filmové ceny MTV. Jak Kristen, tak Robert, ale i ostatní z Twilight Cast si v nominacích našli své místo. Hlasovat můžete do 7.dubna na tomto odkaze.
Všechny nominace naleznete v celém článku.

Robert v časopise Star Inc Magazine

30. března 2010 v 14:16 | Taylorčinka
Robert se objevil v dubnovém čísle francouzského časopisu Star Inc Magazine. Byly použity naprosto úžasné fotky, Robertovi to na nich ohromně sekne. Mimochodem, v časopise také padlo slůvko o Kristen s Dakotou Fanning v souvislosti s jejich novým filmem The Runaways.

free image host free image host free image host free image host free image host

Robert na natáčení filmu Bel Ami > 28.3.10 (2)

30. března 2010 v 14:14 | Taylorčinka
Již včera jsem vkládala nové fotky Roba z natáčení filmu Bel Ami
v Budapešti, bohužel byly ale ve velmi špatné kvalitě. Proto mám radost, že se objevilo i několik fotek v HQ. Jsou vážně skvělé, Robertovi to hrozně sluší. Strašně se těším na film.

free image host free image host free image host free image host free image host

Have a nice day! ;)

30. března 2010 v 6:23 | Taylorčinka
Tak opět jsem vstala o maličko dříve. Koukala jsem, co bude za news a bude celkem dost... Přemýšlela jsem, že bych je sem dala už teď, ale nakonec jsem se rozhodla, že si to nechám až na odpoledne. Ze školy bych se měla vrátit kolem druhé hodiny, na zítra učení nemám, takže program na odpoledne je jasný.
Teda doufám, že přijdu ve dvě.
Jinak včera jsem se pustila do čtení Brisingra. Zase. je to skvělá knížka, moje závislost před Stmíváním. A tak mě napadlo, že bych si ji mohla připomenout...


Nové Eclipse promo

29. března 2010 v 17:16 | Taylorčinka
Na čemsi, co se mi nedaří identifikovat, se objevilo nové Eclipse promo. Trošku mě zaráží, že pokud už je na nějakém propagačním předmětu, že se neobjevilo samostatně. Doufám, že se ho někdy dočkáme i v "normálním" provedení.

UPDATE: Jedná se o nanuky...

free image host

Robert na natáčení filmu Bel Ami > 28.3.10 - video

29. března 2010 v 17:10 | Taylorčinka
Z natáčení máme dokonce k dispozici i krátké video.


Robert na natáčení filmu Bel Ami > 28.3.10

29. března 2010 v 17:08 | Taylorčinka
Tak a v Budapešti pokračuje natáčení Bel Ami. Připomenu jen, že se jedná o nový Robertův projekt, ve kterém si mimojiné zahraje s herečkou Umou Thurman. I na těchto fotkách můžeme vidět Roberta v černém elegantním kabátu, který mu strašně sluší. Bohužel fotky nejsou v nejlepší kvalitě, ale myslím, že bychom měli být rádi i za toto, protože poslední dny je k Robertovi strašně málo nových věcí.

free image host free image host free image host free image host free image host

Potvrzeno: Kristen bude hrát ve filmu "An American Girl"

29. března 2010 v 16:59 | Taylorčinka
Bylo tu už hodně drbů o tom, že by se Kristen Stewart měla objevit ve filmu s názvem 'An American Girl', kde kterém bude hrát mariňáka. Je to opravdu pravda nebo jen další fáma Stewart? Gossip Copmůže nyní potvrdit, že je to pravda! 

'An American Girl', který bude v režii Jamese Woodse, je to ženě, která po dokončení střední školy marní život pitím alkoholu v malém městečku v Indianě. Během jednoho večeru v Boozing má sex s jedním mužem z lomu. "Od někoho z městě obdrží nahrávku z mobilu," říká Wood, "a její pověst je v troskách, tak se v opilém rozmaru připojí k námořní pěchotě." 

Stewartina postava se dostává nahoru, u námořnictva zažije hodně důležité životní lekce, a dokonce se vrátí i do svého rodného města, kde se objevuje její život. Woods, který pro tuto hlavní roli nechtěl nikoho jiného než Stewart, dodává: "Je to fenomenální příběh a jí přinese Oscara." Nejenže je Woods nadšen z obsazení Stewart do hlavní role, ale její mluvčí řekl Gossip Cop, "Je to projekt, který miluje.


Top List 0.3

29. března 2010 v 16:56 | Taylorčinka
Návštěvnost za týden 22.3. 2010 - 28.3. 2010 je:
Pondeli: 36
Utery: 64
Streda: 41
Ctvrtek: 33
Patek: 41
Sobota: 60
Nedele: 51

Celkem: 326

=) Thank u so much (=

Robert Pattinson - Portrait Session 2005

29. března 2010 v 16:13 | Taylorčinka
free image host free image host free image host free image host

Harry Potter Photoshoot 2 - 2005

29. března 2010 v 11:24 | Taylorčinka
free image host free image host free image host free image host

Harry Potter Photoshoot 1 - 2005

29. března 2010 v 10:20 | Taylorčinka
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Robert opouští Lyric Theatre v Hammersmith > 27.3.10

28. března 2010 v 17:19 | Taylorčinka
Tak konečně jsem našla nějaké nové fotky Roberta. Jedná se o candids ze včerejšího večera, kdy Robert v Londýně opouštěl Lyric Theatre. Upřímně, vypadal dost hrozně :D.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Robert Is In A Shock

28. března 2010 v 16:44 | Taylorčinka
"Totálně zmatený a šokovaný" se cítí podle svých slov Robert Pattinson z dárků, které dostává od svých fanoušků. "Někdy nemám vůbec tušení, co mi tím dárkem chtějí říct!"
To se ale nedá říct o tom posledním! U něj je zcela jasné, o co by darující stála. Jde totiž o dvacetistránkový horoskop, jehož autorka tvrdí, že osud ji přeurčil k tomu, aby se stala Robertovou přítelkyní.
"Ta slečna musí být úplně mimo! Nechápu, že chce být s někým, koho ani osobně
nezná," svěřil se filmový Edward, který připouští, že jeho fanynky často zajdou

Layout Update 0.3

28. března 2010 v 16:21 | Taylorčinka
Tak zničeho nic jsem dostala nápad. A myslím, že to nedopadlo tak zle. Připomínám, že tohle NENÍ katalog, ale pouze náhled nového layoutu. Na stránku s layouty k Twiligh sáze se dostanete TUDY. Vstup do celého katalogu je potom ZDE.