Duben 2010

Asi jsem zrádce :)

29. dubna 2010 v 15:54 | Taylorčinka
Minulý týden jsem asi během čtyř hodin přečetla první dvě knížky z řady Vampire Diaries a strašně mě to chytlo, takže teď čekám, až mi kamarádka přinese třetí díl :). A taky jsem si stáhla seriál a musím říct, že je to snad poprvé v životě, co se mi natočená verze líbí více než knižní, i když přiznávám, že je to hodně pozměněné... :) Úplně nejvíc jsem zabouchlá do Damona :D. No nic, ani nevím proč tohle píšu...
Jinak, chtěla bych připomenout, že se můžete zapisovat, pokud se chcete stát mými SB, zatím vás tam moc není. A jen tak na vysvětlenou, tím že se zapíšete se mými AFFS nestáváte! Znamená to, že se na váš blog podívám a pokud se mi bude líbit, tak teprve potom se vám ozvu, že s vámi spřáteluji. Tak to jen tak na okraj.
Jinak písemka z chemie, o které jsem psala včera, dopadla tak půl na půl. Něco mám, něco ne, snad mi to na dvojku postačí :D. Na zítra bych se také měla učit, ale je to dějepis, který mám ráda a řekla bych, že znalosti z tohoto oboru mám docela velké, takže spoléhám na to, že to dám bez učení :).Robert ve Vancoveru > 28.4.10

29. dubna 2010 v 15:32 | Taylorčinka
Tak a k dispozici máme i fotky Roba těsně po příletu do Vancouveru. Vidět ho můžete před vancouverským letištěm, kde si zřejmě zařizuje odvoz nebo půjčuje auto.

free image host free image host free image host free image host free image host

Robert na letišti Heathrow > 28.4.10

29. dubna 2010 v 15:20 | Taylorčinka
Po strašně dlouhé době máme candids fotky Roberta. I on samozřejmě letí do Vancouveru na dotáčení Eclipse a z tohoto důvodu byl včera vyfocen na londýnském letišti Heathrow. Doufám, že se objeví i nějaké fotky z Vancouveru. Nicméně to, že tam Rob směřuje také znamená, že budou po delší době s Kristen opět spolu, takže doufám, že se objeví alespoň nějaká společná fotky :).

free image host free image host free image host free image host free image host

Nová Eclipse still

29. dubna 2010 v 15:10 | Taylorčinka
Objevila se fotografie ze scény, ve které Edward žádá Bellu o ruku a na které můžete vidět Bellin zásnubní prstýnek.

free image host

Náhledy Eclipse prom

29. dubna 2010 v 15:07 | Taylorčinka
Tak sama nějak nevím, jak tento článek nazvat, protože jde o náhledy promo fotek, na "něčem". Můžete zde vidět například promo na kelímku, záložce nebo různě upravené fotky.

free image host free image host free image host free image host free image host

Fotky Roberta z jeho modelingové kariéry

29. dubna 2010 v 15:01 | Taylorčinka
Objevily se dvě nové fotografie Roba z doby, kdy se věnoval modelingu. Nevím, jestli to není kvalitou těch fotek, ale prostě mi tu nějak nesedí, co myslíte vy?

free image host free image host


Nové fotky Kristen s fanoušky

29. dubna 2010 v 14:53 | Taylorčinka
I nadále se budeme věnovat Kristen, protože se objevily dvě nové fotky Kris s fanoušky, na kterých Kristen vypadá opravdu nádherně. Těm lidem, co jsou na fotce společně s ní, strašně moc závidím!

free image host free image host

Elle Press Junket Video

29. dubna 2010 v 14:46 | Taylorčinka
Elle před několika měsíci udělalo rozhovor s Kristen a Dakotou Fanning, které se objevilo až teď. Nemluví se samozřejmě o ničem jiném, než o filmu The Runaways, ve kterém Kris a Dakota společně hrály.


Kristen na letišti ve Vancouveru > 27.4.10

29. dubna 2010 v 14:42 | Taylorčinka
Jak jsem již psala v předchozím článku, máme k dispozici i fotky Kristen z vancouverského letiště, kde přistála, aby mohla dotočit pár scén pro Eclipse. Bohužel kvalita fotek není moc dobrá, ale Kristen má na nich naprosto úžasný úsměv, podle kterého to vypadá, že se na své Twilight kolegy a natáčení opravdu těší. Doufám, že se objeví fotky i ze samotného dotáčení, protože by nebylo vůbec špatné, kdybychom opět měli nějaké ty společné cast fotky.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Kristen na letišti v Los Angeles > 27.4.10

29. dubna 2010 v 14:38 | Taylorčinka

Tak konečně tu mám pro vás nějaké pořádné news. Kristen byla vyfocena ve středu na letišti Los Angeles International, odkud mířila do Vancouveru, kde se dotáčí některé scény k Eclipse! Na fotky z Vancouveru se můžete těšit v následujícím článku.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

I´m so sorry... But it kills me!

28. dubna 2010 v 18:47 | Taylorčinka
Moc se omlouvám, ale dnes jsem se dozvěděla o jedné velké a pro mě dost důležité písemce z chemie, kterou píšeme už ZÍTRA! Takže jsem zahrabaná do vzorečků, rovnic, reakcí... A snažím se to pochopit, abych to dala zítra nejhůř na dvojku.
Vůbec mě to nebaví a nechce mi to nalézt do hlavy, takže se ale obávám, že dneska se tu neobjevím. Zítra toho budu muset šrotit taky dost, ale už to bude lepší, takže se tu určitě stavím. Ještě jednou se omlouvám, že dneska nic nepřibude. 


Nové fotky Roberta a Kristen z londýnského letiště > 11.4.10

27. dubna 2010 v 13:22 | Taylorčinka
K mojé velké radosti se objevily nové fotky Roberta a Kristen po příletu do Londýna 11. dubna. Připomenu jen, že oba zamířili do Londýna z Budapešti, kde Robert natáčel film Bel Ami a Kris za ním přiletěla, aby společně oslavili její dvacáté narozeniny. Pokud máte zájem, na předchozí fotografie se můžete podívat ZDE.

free image host free image host free image host free image host

Fotky Roberta z divadelní hry Tess Of The D’Urbervilles

27. dubna 2010 v 13:10 | Taylorčinka
Objevily se fotky Roberta z nějaké starší, divadelní hry, která nese název Tess Of The D'Urbervilles. Možná víte, možná ne, že Robert nějakou dobou hrával také v Londýně v divadle, ale z tohoto období není k dispozici moc informací nebo fotek. 

free image host free image host free image host free image host free image host

Nový plakát k Eclipse

27. dubna 2010 v 13:02 | Taylorčinka
Tak na nějaké zrmzlině, jejíž výrobce se rozhodl podporovat Twilight, se objevil nový plakát k Eclipse. Moc se těším, až se objeví v HQ, protože vypadá fantasticky!

free image host

Kristen na obálce časopisu Que

26. dubna 2010 v 14:59 | Taylorčinka
Kristen se objevila na obálce dubnového čísla časopisu Que, který vychází v Mexiku. Moc se jim povedl výběr fotky!

free image host

Další nové fotky z natáčení NM

26. dubna 2010 v 14:56 | Taylorčinka
Tak jsem ráda, že jsem našla pár nových zahraničních webů, ze kterých se dá čerpat, takže tu dneska mám už potřetí nové fotky z natáčení NM a tentokrát na nich místo Roberta můžete vidět Kristen s Taylorem Lautnerem.

free image host

Nové fotky Roberta na natáčení New Moon

26. dubna 2010 v 14:16 | Taylorčinka
Mám pro vás další nové fotky Roberta, tentokrát i HQ, na natáčení Nového měsíce. Opravdu se povedly!

free image host free image host free image host

Film Little Ashes v německém Vogue - duben 2010

26. dubna 2010 v 14:11 | Taylorčinka
V německém vydání Vogue se psalo o filmu Little Ashes, který v roce 2008 natočil Robert. Já jsem měla tu možnost tento film vidět a musím říct, že se mi nelíbil. Je hodně divný, Robert v něm hraje Salvadora Dalího, který má poměr s básníkem Fradericem Garcíou. 

free image host

Video: Co si fanoušci myslí o traileru k Eclipse

26. dubna 2010 v 14:03 | Taylorčinka
Našla jsem video, ve kterém fanoušci mluví o svých pocitech z traileru k Eclipse a co si o něm myslí. Je docela zajímavé slyšet, co si o tom myslí jiní lidé, takže se určitě podívejte.


Prodloužený trailer k Zatmění

26. dubna 2010 v 13:55 | Taylorčinka
Našla jsem něco úžasného. Nějaký skvělý člověk si dal tu práci a spojil oba trailery na Zatmění do jednoho a vzniklo z toho něco naprosto dokonalého. Určitě se podívejte, protože je to opravdu mistrovsky udělané.