Červenec 2010

Layout | Ashley Greene | 0.2

27. července 2010 v 11:07 | Taylorčinka
Remember Me: Screen Captures

27. července 2010 v 9:58 | Taylorčinka
Na stránce PattinsonDaily se objevila kopa screenů z filmu Remember Me (Nezapomeň na mně). Já je sem vkládat nebudu, protože by to bylo na hodně dlouho, ale vy se na ně na zmíněném odkaze určitě podívejte :-).

On The Set of Water For Elephants: 26.7.2010

27. července 2010 v 9:53 | Taylorčinka
Tak slibované fotografie ze dne 26.7. Díkybohu jsou po dlouhé době fotky i v trochu lepší kvalitě a Robertovi to tam moc sluší.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

On The Set of Water For Elephants: 21.7.2010

27. července 2010 v 9:50 | Taylorčinka
A natáčení filmu Water For Elephants pokračuje a vy se (trošku opožděně) můžete podívat na pět fotek ze dne 21.7.2010. Za chvíli se můžete těšit i na trošku aktuálnější fotografie.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Jsem zpátky :D

27. července 2010 v 9:38 | Taylorčinka
Tak jsem zpátky doma, nicméně ve čtvrtek odjíždím, takže tu bohužel s vámi pobudu jen dva dny.
Krom Roberta jsem si na dnešek a zítřek vymyslela mírnou rekonstrukci katalogu layoutů, začnu dávat některé layouty na stahování a také layouty, které jsou v katalogu dosud a které nastavuji já, nebudou jen pro jeden blog, tudíž končí to nudné a obligátní OBSAZENÝ/VOLNÝ. Myslím, že to pomůže tomu, že když nemám zrovna grafický období a tudíž netvořím, tak že všechny pěkné layouty v katalogu (vím, je jich málo :/) nebudou obsazené... 
Nicméně budou se k tomu vázat i jistá pravidla, která doufám, že budete dodržovat a já tento systém nebudu muset po čase zrušit. Jinak, dnes ráno jsem vstávala brzy a mám pro vás už jeden lay připravený, bude s Ashley Greene a myslím, že se mi vcelku povedl. A mám v plánu v layoutech pokračovat, ale teď se asi vrhnu na news o Robovi a dopřidám to, co se v mé nepřítomnosti objevilo.
V celém článku potom máte jeden klip, je to písnička Broken-hearted girl od Beyoncé. Tuto písničku nejspíše znáte, ale mě osobně okouzlila dokonalým textem.

NEPŘÍTOMNOST (22. - 27.???)

22. července 2010 v 14:59 | Taylorčinka
Tak zhruba za hodinu odjíždím s kamarády na chatu a jaksi ještě není přesně naplánovaný příjezd. Očekávám, že se tam zdržím zhruba do pondělí, úterý, takže z toho vyplývá, že nebudu na blogu.
Nebudu nastavovat layouty, nebudu reagovat na vaše komentáře... A tak :-).
Takže se tu zatím mějte :D

I get insane... :D

22. července 2010 v 10:45 | Taylorčinka

Asi mi hrabe... Dobrovolně jsem si stáhla CD Miley Cyrus a teď ho poslouchám, ale navíc se mi i některý songs líbí!!! Pro ty z vás, co to o mně neví, Miley Cyrus nepatří mezi mé oblíbené celebrity... A běžně ji neposlouchám. Jenomže jaksi mi začíná docházet inspirace na nějakou hudbu, protože poslední dobou mi přijde, že všechno, co se dá poslouchat, už ve svém iPodu mám :-) Nechcete mi někdo dát tipy na nějakou dobrou music??? :D Prosíííím :D


Carter Smith [TV Week] - 2010

22. července 2010 v 8:50 | Taylorčinka
Tak z tohoto shootu naprosto UMÍRÁM!!! :-)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

New York Times - 2010

22. července 2010 v 8:45 | Taylorčinka
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Norman Jean Roy [Vogue] - 2010

22. července 2010 v 8:30 | Taylorčinka
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Norman Jean Roy [Details] - 2010

22. července 2010 v 8:26 | Taylorčinka
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Natáčení Water For Elephants pokračuje

22. července 2010 v 8:09 | Taylorčinka
Natáčení filmu Water For Elephants bude pokračovat od 30. července a potrvá do 2.srpna. Natáčet se bude ve městě Chattanooga, které leží v americkém státě Tennessee. S největší pravděpodobností se tedy můžeme těšit na nové photos :-).

Layout | Twilight Saga (Eclipse) | 0.1

21. července 2010 v 13:14 | Taylorčinka
Jeden layout s Eclipse. Hlavní motiv je Edward vs. Jacob a nerozhodná Bella a část filmu, ve které se Jake setká s Edem poté, co políbil Bellu. I kissed Bella. Myslím, že lay se mi docela povedl. Pokud si ho stáhnete, napište do komentářů slovo STAHUJI.


... po dlouhé době opět mé kecy... :-)

20. července 2010 v 17:12 | Taylorčinka
Tak po dlouhé době se tu vykecám...
Dneska je nějaký divný den. Nechce se mi nic dělat. Ráno jsem sice měla slabý záchvěv aktivity, přidala jsem kolem 20 článků se staršími fotkami, ale tím to nějak končí... Mám chuť přidávat jen samé news, které a) nejsou a b) nemám dokončenou rekonstrukci a přidané vše do rubrik, takže u hodně věcí by to ani nešlo... Taky jsem zkoušela grafiku, ale jaksi jsem bez nápadů. A navíc mě to deptá, protože ať se kouknu na jakýkoli jiný grafický blog, všude jsou lepší layouty, než dělám já. To je nefér. A přitom se tak snažím. Říkám si, že to co dělají některé blogařky, vyložená mistrovská díla, se já nikdy nemůžu naučit. A navíc jsem asi zjistila, že dělám podstatné chyby v nastavování, které ovšem neumím nastavit, takže je dost možné, že layouty ode mě nesedí... :/ Ach jo.
Nemáte někdo náhodou nějakou dobrou stránku, kde jsou SROZUMITELNĚ A JAKO PRO DEBILY nějaké návody k photoshopu? Třeba patterns... Mohl by mi někdo říct, co to jako je? Všude se o tom píše, ale nikdo už nevysvětlí, jaký to má význam, jestli je to třeba něco na způsob brushů a tak... A takových věcí je spousta. Ačkoli v photoshopu pracuju už poměrně dlouho, občas si říkám, že to, co z něj vychází není zas až tak špatné, ale některé věci jdou naprosto mimo mě a já si nakonec stejně řeknu, že jsem naprostá nula a začátečník. I když grafika mě baví a nemám v plánu s ní přestat.
Tak jo. To je asi tak všechno. Asi něco zase zkusím utvořit, nebo prozkoumat mě neznámá a nebezpečně vypadající photoshopová tlačítka, třeba kápnu na něco, co by se mohlo hodit :-)
Přeji vám pěkný zbytek odpoledne a krásný večer :-).

P.S.: V celém článku máte jednu dokonalou skladbu ze soundtracku k Eclipse... 

Premiéra Bel Ami v prosinci

20. července 2010 v 16:57 | Taylorčinka
Opět jenom krátce: Filmová společnost Protagonist Pictures oznámila, že na film Bel Ami se můžeme těšit již tento prosinec. V podstatě nám ale neřekli nic nového, jen oficiálně potvrdili, protože o prosinci se mluví téměř od začátku natáčení... 

Stmívání na HBO

20. července 2010 v 10:05 | Taylorčinka
Jenom takový krátký oznam: Na televizní stanici HBO, popř. HBO 2 budou 30.7. a 2.8. dávat Stmívání.

30.7., 20:00 - HBO
2.8., 13:35 - HBO 2

Driving Around - 17.7.2010

20. července 2010 v 8:54 | Taylorčinka


Objevilo se sedm nových candids fotografií Roberta a Toma Sturridge ze dne 17.7.2010, kdy si oba vyjeli autem. Pro mě je trochu nezvyk vidět Roberta řídit jinou značku než Volvo, ale to nic nemění na tom, že vypadal dokonale a že na fotografie byste se určitě měli podívat :-).

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Bel Ami: Stills 0.1

20. července 2010 v 8:47 | Taylorčinka
Před nedávnem se objevily první dvě stills fotografie k Robertovu novému filmu Bel Ami, který natáčel hlavně v průběhu dubna tohoto roku. V tomto filmu Rob hraje např. s Umou Thurman, kterou můžete vidět i na první fotce.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com