Srpen 2010

KONEC

26. srpna 2010 v 9:08 | Taylorčinka
Asi tím mnohé z vás překvapím, ale rozhodla jsem se, že odejdu z blogového světa.
V tomto posledním článku bych chtěla zhodnotit své působení na blogu a rozloučit se, protože blogování mi bude opravdu chybět.

Blog mi hodně vzal, ale také hodně dal. Strávila jsem nad ním neuvěřitelnou hromadu času, která mohla být využita jinak. Poznala jsem díky němu spoustu lidí, které mám dodneška moc ráda. Objevila jsem díky němu grafiku. Důvodů proč končím, není mnoho. Uvědomila jsem si, že ačkoli blog.cz miluju, čas, který mu musím věnovat bych dokázala využít lepším způsobem. Za necelý týden začne škola a já se chci hodně věnovat učení, abych si jednou mohla splnit svůj sen - práva na UK a potom na nějaké zahraniční univerzitě. Díky blogu jsem přestala dělat věci, které jsem před tím dělala ráda, budu jmenovat čtení. Jsem knihomol a na tenhle fakt jsem na pár měsíců zapomněla. A mrzí mě to, protože odpoledne s dobrou knížkou pro mě vždy znamenalo hodně. Alespoň trochu jsem ale pronikla do grafiky, která se za těch pár měsíců stala další láskou. S photoshopem nekončím, naopak, teď, když mě nebude stresovat, kolik layoutů je v katalogu, že si to nikdo nestahuje a že jsem někomu layout slíbila, mě bude bavit ještě víc a já doufám, že se časem s PS naučím opravdu pořádně. A jednou se možná vrátím a stanu se součástí nějakého grafického blogu...

Další odstavec budu věnovat lidem na blogu. Za více jak rok mé blogové éry se lidé kolem mě
 několikrát vyměnili. Jedno vždy bylo ale stejné a já se omlouvám, že to cpu i do rozlučkového článku. Řeč je samozřejmě o mých neoblíbených reklamách. Tenhle blog neměl nikdy vysokou návštěvnost, ale přesto (a to se nebojím říct) zde byli vždy lidé, kteří jsem rádi chodili. I pro ně jsem se tomuto blogu věnovala. Ale co mě odrazovalo a naštvávalo, byly reklamy pod skoro každým článek a žádná jiná reakce. Nebudu to tu rozpitvávat, ale je to i jeden z důvodů, proč končím.
Mnoho lidí, kterým chci teď poděkovat, jsem poznala v pár minulých týdnech, ale přesto i přesto, že je znám krátce, mi přirostli k srdci. Na vaše blogy nezanevřu, určitě ode mě čekejte hromadu komentářů. Takže jmenovitě:

Violet: Jsi mi neuvěřitelně sympatická a váš blog s Basee o Kristen považuji za jeden z nejlepších o herci z Twilight, který znám. 

Kwííka :): Jsi první člověk, kterýmu jsem na přání vyráběla layout a to se nezapomíná. Stejně jako Violet, i ty jsi mi neuvěřitelně přirostla k srdci a doufám, že spolu kontakt neztratíme úplně a máme před sebou mnoho ICQ konverzací.

Rose: Spolu se zas až moc neznáme, ale líbí se mi tvůj způsob jednání a tvůj způsob blogování. Jsem moc zvědavá, jak bude tvůj blog vypadat po rekonstrukci

Vím, že teď jsem vyjmenovala svá ramínka. Takže jedna ještě jedna věta pro ně: Slíbila jsem, že vám budu vyrábět layouty a pomáhat s grafickou stránkou blogu. A to pořád platí. Máte na mě ICQ kontakt (601 930 356) nebo mail (taylorcinka@seznam.cz), takže jakmile budete chtít změnu layoutu nebo s něčím pomoci (snad se konečně naučím vkládat odpočítávadla :D), najdete mě tam. Pokud mě nebudete stíhat na ICQ, napište mi mail, ten si vybírám každý den.

Další odstavec bych chtěla věnovat blogaři, který pro mě od začátku blogu byl velkým vzorem. Mluvím o Fandovi. Moc obdivuji tvůj způsob blogování, tvůj blog je jeden z mála, na kterém u fotek najdeš i komentář a tunu dalších informací. Snažila jsem se vytvořit i něco takového tady, ale uznávám, že na tebe zdaleka nemám. Další věc jsou tvé layouty, vždy originální, propracované. něco nového. Doufám, že tvůj blog bude ještě dlouho existovat, protože si nedovedu představit, že by něco tak skvělého jako efron-z zmizelo ze světa.

Jsem z konce. Ještě jednou chci poděkovat lidem, kteří na tento blog chodili a co to tu měli rádi. Omlouvám se. Vím, že to přišlo náhle.
Nepopírám, že se někdy třeba vrátím. Ale určitě to nebude sem. A určitě to nebude v nadcházejícíh měsících.
Nemám představu, co teď budu dělat. Je divný pocit vědět, že nečekají žádné články na přidání. Následujících pár dní pro mě bude těžkých, protože blog mi bude hrozně chybět.
Ale abych to už nějak ukončila: Ještě jednou děkuji, všem, co tu zůstáváte, přeji krásnou návštěvnost, aby váš blog byl úspěšný a abyste na něm potkali přinejmenším stejně úžasné lidi, jako jsem potkala já.
Děkuji vám za všechno.
Taylorčinka

mrtvá... ale má smrt stojí za to :-)

24. srpna 2010 v 19:10 | Taylorčinka
Celý den jsem strávila na u-know-u-love-me. A jsem maximálně spokojená, protože jsem udělala vše, co jsem si na dnešek předsevzala a dokonce i něco víc. Do galerie jsem nahrála přes padesát alb různých candids fotek Blake Lively a Chacea Crawforda. Dodělala jsem všechny úvodníky, které budu na blogu potřebovat. Udělala jsem seznamy epizod u všech sérií, sice zatím bez děje a podobných věcí, ale to budu dělat až blog bude normálně fungovat, nyní dávám přednost fotkám.
A asi budu pokračovat a pustím se do candids Leighton Meester, kterých bude opravdu hodně... :-). Neříkám, že to je kdovíjaká zábava, stahovat a nahrávat fotky, ale dneska mě to zas až tak neštve :D. Takže já se nebudu dlouho rozkecávat a jdu pokračovat :-)

let´s work... :-)

24. srpna 2010 v 10:04 | Taylorčinka
Jdu makat na u-know-u-love-me.blog.cz!!! :-)
Doufám, že se mi dneska již podaří zprovoznit galerii, abych do ní KONEČNĚ mohla začít přidávat fotky :-)
Jinak, přihlašujte se do soutěže o nejlepší celebritu... :-)
Zatím se mějte!!! :D

Žebříček 10 nejlepších a nejhorších televizních upírů

24. srpna 2010 v 9:33 | Taylorčinka
Časopis Rolling Stone sestavil žebříček deseti nejlepších a deseti nejhorších televizních a filmových upírů. Robert se díkybohu umístil v desítce nejlepších, nicméně i v té druhé skupině (pro mě naprosto nepochopitelně) má Stmívání svého zástupce. Na žebříček se můžete podívat v celém článku.
Za informace děkuji webu intoxicated.cz

Scany z časopisu US Weekly

24. srpna 2010 v 9:21 | Taylorčinka
A přináším další scany, tentokrát z amerického US Weekly, které obsahují mnohem kvalitnější článek, než tomu bylo u toho předchozího. Píše se zde o vztahu Roberta s Kristen a o Robertově návštěvě Kris v Montrealu, kde natáčela její nový film On The Road. Vše je doilustrováno úžasnými fotkami, jak ze samotné návštěvy, tak třeba i z premiéry Zatmění.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Scan z maďarského časopisu Hot! - srpen 2010

24. srpna 2010 v 9:14 | Taylorčinka
Mám tu pro vás scan z maďarského časopisu Hot!. Ve článku se píší jen samé hlouposti, hlavní titulek říká: Robert Pattinson nervově selhal. Takže si asi dokážete obrázek o důvěryhodnosti tohoto časopisu udělat sami. Toto tvrzení navíc podkládají fotkou z TCA. Mě už nezbývá nic jiného než se zasmát, kolik toho lidé v redakcích těchto časopisů dokáží vymyslet...

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

New Moon Photoshoot - 2009

24. srpna 2010 v 9:04 | Taylorčinka
Objevily se nové outtaky z photoshootu pro New Moon, kterou Robert nafotil minulý rok. Protože jsem tuto shoot na blog ještě nevkládala, můžete se na všechny fotky podívat teď. Většina fotek je v HQ. Umírám zejména z těch fotek u klavíru... :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

SONC: Přihláška

23. srpna 2010 v 16:14 | Taylorčinka
Ano, ano. Bude soutěž :-).
Sice soutěže moc často nepořádám, ale dlouho tu nic nebylo. Uvědomuju si, že poslední skončila fiaskem, protože jsem ji předčasně ukončila, ale slibuji, že tentokrát se nic takového nestane.
Zvolila jsem SONC - soutěž o nejoblíbenější (nebo nejlepší, říkejte si tomu, jak chcete) celebritu, hlavně proto, aby se mohlo zapojit více blogů (např. s Harry Potterem, Disney Stars, Vampire Diaries...).
Pokud chcete soutěžit, stačí napsat do komentářů vaši přezdívku a celebritu, kterou jste si vybrali. 
Soutěž se uskuteční pouze pokud se přihlásí více jak deset lidí.
Přihlašovat se můžete do začátku školního roku, tedy do 1.9. V případě, že bude málo soutěžících, tuto dobu prodloužím, nebo soutěž úplně zruším. Jakmile začne první kolo, všem napíšu na blog.

Fotka Roberta s fanynkou na Eclipse afterparty

23. srpna 2010 v 16:03 | Taylorčinka
Objevila se nová fotka Roberta s jeho fanynkou, ta se s Robertem nechala vyfotil na afterparty po premiéře Zatmění. Tohle se v ČR nikdy stát nemůže... Já chci do USA!!! :-)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Robert v Boris Bistro - 19.8.2010

23. srpna 2010 v 15:57 | Taylorčinka
Přináším neuvěřitelně malinké a nekvalitní fotky Roba z 19.srpna. Byl vyfocen s přáteli v Boris Bistro. Fotky jsou opravdu mizerné, Robert na nic není pořádně vidět, ale přece jen lepší něco nežli nic.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Layout (blend) pro hp-world.ic.cz (2)

23. srpna 2010 v 14:38 | Taylorčinka
KONEČNĚ!!!
Moc se omlouvám za čekání. Nejdřív jsem byla absolutně bez nápadů, potom absolutně bez času a nakonec absolutně bez nálady na grafiku, takže proto to tak trvalo.
Mno. Snad nevadí, že je to modrý (ehm... fakt už mě ta moje posedlost cpát modrou do všeho štve) a strašně jednoduchý, ale když ty fotky (ačkoli jsou naprosto senzační :D), žádnou složitější kompozici neumožňují. Nebo umožňují, ale vzhledem k tomu, že jsem grafický blbec, jsem nepřišla na to jakou... :-).
Jinak rozměry: Trochu jsem to přehnala :D. 1280 x 700 px. Původně se mi to nezdálo vůbec veliký, ale když jsem se podívala na výsledek, došlo mi, že spíš jak blend jsem udělala wallpaper :-). Tak snad to nevadí... :D


good morning :-)

23. srpna 2010 v 8:41 | Taylorčinka
Na celý víkend jsem pustila celý blog z hlavy. Ano, opět jsem neměla náladu...
Dnes tu jsem. Teď přidám news a potom se pustím asi do grafiky. Objevila se nová objednávka na layout, takže jsem si řekla, že to vezmu. Asi opět dělám chybu, protože když jsem poslední s Good Charlotte vyráběla týden, myslela jsem si, že to vzdám. Navíc je to hnus a nebudu překvapená, když se budoucí majitelce nebude líbit a budu ho předělávat. Ale co. Proč neprožít pár perných chvilek u photoshopu?
Jinak, rozjetí blogu o GG v nedohlednu. Pitomý rozcestníky, nemám na ně ani pomyšlení...
A jinak odpovídám na jednu otázku, která se teď docela dost objevila: AŽ NA VÝJIMKY LAYOUTY NA PŘÁNÍ NEDĚLÁM!!! Pokud layout na přání chcete, zkuste se zapsat do objednávky (odkaz někde nad tímhle článkem), já zvážím, jestli se mi vaše téma chce patlat a ozvu se vám. 

Working on progress :D

19. srpna 2010 v 11:02 | Taylorčinka
Celé odpoledne trávím na u-know-u-love-me. A docela jsem pokročila. Mám téměř všechny rozcestníky k hercům, začala jsem pracovat na menu, ve kterém teď chybí už jen pár drobností... Jde to dobře, mám radost :-).
Vlastně ani nevím, proč to píšu... Ale jsem ráda, že to jde tak pěkně od ruky :D
Jdu pokračovat, víte kde mě najít :D 

Robert je nejvíce sexy mužem

19. srpna 2010 v 8:54 | Taylorčinka
Myslím, že toto nikoho nepřekvapí :). Časopisem Glamour byl Robert nejvíce sexy mužem a porazil tak takové hvězdy (mimochodem, nádherné hvězdy :D) jako je Brad Pitt nebo George Clooney. V prvních deseti příčkách této ankety se umístil i Taylor Lautner (Jacob), Xavier Samuel (Riley) a Kellan Lutz (Emmett). Akorát co tam dělá ten Bieber, to nechápu :). 
Na prvních deset příček žebříčku se můžete podívat v celém článku.
(tu fotku jsem si nemohla odpustit :))

Robert a Kristen po příletu do L.A. - 18.8.2010 - video

19. srpna 2010 v 8:44 | Taylorčinka
Bohužel, dneska toho z news moc nebude (i když nebudu říkat, že mi to vadí nějak moc, protože alespoň budu mít více času na blog o GG). Mám tu pro vás video, které se týká včerejších fotek Roberta a Kristen na LAX (podívat na fotky se můžete ZDE). Ve videu můžete vidět neuvěřitelný zájem paparazziů o Robsten. Nechápu, proč je nenechají na pokoji, tohle je příšerné...


Další fotky Roberta s fanoušky v Montrealu - 15.8.2010

18. srpna 2010 v 8:21 | Taylorčinka
Během návštěvy Roberta v Montrealu se objevilo mnoho fotek jeho a Kristen s fanoušky. I dnes tu pro vás dvě mám. Pochází z 15.8. a opět musím říct, že těm holkám nemálo závidím.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Robert a Kristen po příletu do L.A. - 18.8.2010

18. srpna 2010 v 8:15 | Taylorčinka
A mám pro vás fotky, které díky časovému posunu pochází ještě z dnešního dne. V předchozím článcích jste mohli vidět Roberta s Kris na letišti v Montrealu, ze kterého odlétali zpátky do Ameriky. Nyní už pro vás mám fotografie z Los Angeles International, celkem jich je 28. Užijte si je!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Robert a Kristen na letišti v Montrealu - 17.8.2010

18. srpna 2010 v 7:58 | Taylorčinka
Jak jsem již zmiňovala v předchozím článku, Robert a Kristen odlétali z Montrealu do Los Angeles. Můžete se podívat na 24 fotek z letiště v Montrealu. Obzvláště Kris to moc slušelo :).

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Video: Kristen a Rob přijíždí na Trudeau Airport - 17.8.2010

18. srpna 2010 v 7:43 | Taylorčinka
Jako první dnešní news mám pro vás video, ve kterém můžete vidět Roberta a Kristen přijíždět na letiště Trudeau v Montrealu. Určitě se podívejte, protože Kristen se ve spěchu před paparazzi podaří upadnout. Navíc z tohoto článku je asi jasné, že Robsten opouští Montreal a já vám prozradím, že měli namířeno do Los Angeles. Na fotky z LAX se těšte v následujícím článku.


u-know-u-love-me.blog.cz >>> your GG source!

17. srpna 2010 v 21:33 | Taylorčinka
Udělala jsem to. Založila jsem si druhý blog o Gossip Girl.
Bude to práce. Těžká práce. Ale víte co? Těším se na to. Těším se na ty úmorné hodiny u rozcestníků. Těším se na přidávání starých shootů. Těším se, až se to celé rozjede.
Mám velké cíle a plány. Blogů o Gossip Girl není mnoho a proto cítím svou šanci se konečně na blogu.cz uplatnit.
K tomuto blogu jsem také založila fotogalerii, takže jsem zvědavá, jak tohle bude fungovat.
Následující dny tedy budu více času trávit na blogu o GG, tak prosím, mějte se mnou trpělivost. Nebo lépe, podívejte se tam!

A teď už odkazy: Celé odpoledne jsem se patlala s layouty. Nejsou ještě kompletní, totálně chybí popisky do menu, oddělovače... Ale to udělám převážně zítra.
Další věc k zítřku: Asi tu celý den nebudu, možná jen ráno přidám news. Čeká mě návštěva babičky, notebook beru sebou, bohužel ale budu bez internetu... Takže asi takhle.