17.1.

17. ledna 2011 v 16:28 | Taylorčinka |  (Ne)duchaplné Taylorčino bloumání světem...
Yep. Dneska se mi potvrdila známka ze dvou předmětů, u kterých jsem se trošku bála (ne, že bych přímo propadala, ale chtěla jsem dát svůj průměr, který sem poslední dny lehce kazila). Takže jsem spokojená. Ještě zítra dostaneme známky z mé "oblíbené" chemie. Začínám se modlit. Ta dvojka to prostě bude!

Taylorčinka | taylorcinka.blog.cz
Jinak, dávám si předsevzetí (nebo něco na ten způsob): naučím se avatary! Včera odpoledne jsem ještě nějaké nasmolila, no... jak je okomentovat? Hodím je sem, uvidíte sami. Nic moc extra, ale dovedu si představit i horší. 

Já už strašně chci prázdniny! Akorát jsem zjistila, že jarňáky máme spojené s pololetkama! No co to jako je? Já vím, že pololetky jsou jen jeden den, ale stejně? Takhle se člověk mohl alespoň na něco těšit, i když se jednalo jen o prodloužený víkend. A potom zase... Ale tohle? NE!

Poslední dobou, jak tak všude poslouchám, kde kdo byl na horách, mě docela začíná štvát, že začínám lyžovat. Ono... s mými schopnosti je to asi dobře, protože to, že na hory nejezdím, eliminuje možnost, že bych to někde napálila do stromu, ale i tak. Láká mě ta atmosféra - však víte, život v horských střediscích, zasněžené svahy (fajn, sníh ráda nemám, ale na obrázcích to nevypadá špatně), onen elegantní lyžařský pohyb (kterého bych nikdy nedocílila)... Atd. Atd. Nevadí. Třeba někdy přestanu být takové nemehlo.

Zatím se mějte! :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Věnujete se grafice?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.