Opět budu otravovat, Glee...

8. února 2011 v 14:22 | Taylorčinka |  (Ne)duchaplné Taylorčino bloumání světem...
Já vím, že poslední dobou tady slovo Glee skloňuji až neobyčejně často. Ale jednoduše nemůžu za to, že je to tak dokonalý a že mě to takhle dostalo. 
Prohlížela jsem si na youtube nějaká videa a toto mě naprosto dostalo. Chris Cofler dostává Golden Globes. Možná mám dneska zase nějakou divnou sentimentální náladu, ale naprosto mě to vykolejilo. Nemůžu z toho, jak je překvapený, z jeho výrazu. Ale rozhodně si to zaslouží, kdo jiný? :)


A navíc to vyhlašuje Leighton Meester. Dokonalý šaty... :)
A v Glee tématu pokračuji i nadále. Dneska ráno jsem konečně koukla na nový díl - Sue Sylvester Show. Chvílemi to bylo tak hloupý a pitomý, že jsem se tomu jednoduše musela smát. Akorát mě mrzí, že poslední dobou ubývá Kurta (já ho jednoduše miluju). Ale nevadí, očekávám, že se to brzo změní :).

Defying Gravity... jeho hlas :).


Teď mě napadlo, že se možná chovám jako nějaká nervově nevyrovnaná puberťačka. Tak snad mi to pro jednou odpustíte. 
Mimochodem, koukáte na Glee?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jilly Jilly | Web | 8. února 2011 v 16:37 | Reagovat

Glee mně tady dostalo:D Ve školním sboru jsem zpívala od první třídy, ale takhle to u nás nevypadalo:D  Glee je pecka a Chris si tu cenu rozhodně zaslouží:) A nechci nic říkat,ale to viděo mě normálně rozbrečelo:D Mno jo, jsem těžce přecitlivělá:D:D

2 PeterNat PeterNat | E-mail | Web | 25. srpna 2017 v 7:43 | Reagovat

“Adoro viaggiare in Segway”. Il modo migliore per cadere in amore con Verona in nessun tempo!
Quando si dispone di un breve tempo a coprire una citta, questo e un ottimo modo per farlo. Mi e piaciuto molto il nostro tour e guida. L'audio e stato un po' difficile, ma la guida li ha tenuti lavorando. Quando il suo caldo, questo e un ottimo modo per andare in giro e stare un po' fredda. Verona e una citta facile accesso per segway intorno. Abbiamo visto tutti i principali siti e ci hanno dato una buona sensazione per il layout della citta. Siamo stati in grado di tornare a pochi posti il giorno successivo per un po' di tempo.

https://www.regiondo.it/segway-historic-tour-in-verona

<b>Book Now</b> ''' http://segwayverona.com/

https://eu5.bookingkit.de/onPage/detail?e=2202759fc95947e409b3435a7ae87161&preview=true&lang=it

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.