Březen 2011

Water for Elephants

5. března 2011 v 16:19 | Taylorčinka |  Filmy a hudba
Pěkné odpoledne. Zrovna jsem dokoukala nový trailer na Robertův nový film Water For Elephants a musím říct, že se nemůžu dočkat dne, kdy se to objeví v našich kinech! Jednoduše dokonalý...
Mám takový neblahý pocit, že u WFE budu brečet. Soudím podle stavu, ve kterém se nacházím po dvou shlédnutí traileru. Ten jeho depresivní hlas mě dostává. Navíc mám hrozně ráda Christopha Waltze (kdo jste neviděli Inglourius Basterds, doporučuji!!!) a podle těchto ukázek to vypadá, že ani on v tomto filmu nezklamal. Ba naopak.
A navíc - nenadešel už čas, kdy by si Robert měl dojít pro nějakou tu Oscarovou sožku??? :). Vím, že o tomto tématu se v souvislosti s WFE hodně mluví, Rob obklopený Christophem a Reese, kteří již tuto sožku doma mají... Třeba to vyjde, strašně mu to přeji! :).
Světová premiéra WFE je naplánována na 22.dubna. U Kwííky jsem nedávno četla, že premiéra v ČR a na Slovensku by měla být 12.5, nicméně na stránkách CineStaru nebo CinemaCity (nenávidím, že se ze starého dobrého Village Cinema nebo Palace Cinema stalo tohle!) to zatím potvrzené není. Myslím si ale, že o tento snímek nás česká kina rozhodně nepřipraví, už jenom díky hereckému obsazení...
Na závěr ještě doplním, že režisérem je Francis Lawrence, pro mě neznámé jméno a podle toho, co jsem o něm vypátrala na imdb se jedná o jeho první větší film.

A nyní již trailery:

Layout s Kris a Robem...

5. března 2011 v 13:24 | Taylorčinka |  Na objednávku
Takže... ukázka toho, co jsem stvořila na tento úžasný blog o Robsten. Je to takové růžové, z mých oblíbených Eclipse fotek (...change me... marry me... <3 gosh, I love it! :D) a řekla bych, že celkem i povedené...

Náhled přímo na blogu, sem přikládám jen ukázku záhlaví...

Zase tady straším.

5. března 2011 v 11:17 | Taylorčinka |  (Ne)duchaplné Taylorčino bloumání světem...
Víte co je zajímavý? Že inspirace na grafiku přijde zrovna ve chvíli, kdy to nejméně potřebuju.

Chtěla jsem se celý víkend učit (mám toho zase požehnaně). Ale ráno vstanu, kouknu z okna a najednou před sebou vidím layout, který už delší dobu slibuji jedné slečně. Co mám tedy dělat jiného, než otevřít photoshop a pustit se do něj?
S výsledkem jsem po dlouhé době spokojená. Teď čekám na schválení, pokud bude vše v pořádku, poputuje na blog. Pokud ne, dám ho aspoň do volných layoutů.

Poslední dobou mi přišlo celkem dost žádostí o layouty na přání. Překvapilo mě to, dokonce natolik, že zvažuji, že bych sem dala objednávkový list... Zase jsem se zbláznila.

A ještě něco málo o mém šílenství. V týdnu jsem si založila nový blog, o Chrisu Colferovi. Udělala jsem na něj laoyut, rozcestníky a přidala dva články s fotkami. A to je všechno. Potom jsem si uvědomila, že nechci, i když před tím jsem chtěla. Chápete někdo mé mozkové pochody? Protože já ne. Nechápu sebe samotnou...
Ale vymyslela jsem, co se svou Glee úchylkou udělám (ještě mě to nepustilo). Založím si tady rubriku. Znáte ty blogy, které jsou například o módě a Miley Cyrus? Ne že bych chtěla blog o Miley (eh... zabijte mě!), ale něco na ten způsob by tu fungovat mohlo. Moje každodenní keci a moje týdenní keci poté, co doukoukám novou epizodu.
Myslím, že právě jsem návštěvnost pohřbila úplně...

A jinak, jak se máte?


Co jste mi to povedli s blogem?

1. března 2011 v 17:13 | Taylorčinka |  (Ne)duchaplné Taylorčino bloumání světem...
EH? Já se po týdnu připojím do administrativy a ono tohle?
To se mi ale vůbec nelíbí...


...nalezeno na googlu...

Mám náladu v háji. Ne kvůli tomuhle, časem si zvyknu, ale mám pocit, že přestávám zvládat. Deprese. Lenost. Potřeba spát a spát a spát.
Odchází mi notebook. Čas od času mi zbělá obrazovka. A já nevím, co s tím. Damit. Poslední, co bych potřebovala, aby se rozbil.
Nemám náladu na grafiku. Vůbec. Naslibovala jsem layouty na přání, ale jaksi se mi nechtějí dodržet. Tak pardon. Nevím, kdy se k tomu dostanu, ale vím, že spěchat rozhodně nebudu. Promiň photoshope, ale teď ne.

Přemýšlím, co "pozitivního" jsem napsat. Mohla bych se rozepsat o škole. Asi víte, jak mi na ní záleží. Ale nutno také říct, že poslední dobou na ni dost silně kašlu. Účastním se jedné soutěže, příští týden je uzávěrka a já nejsem schopna začít pracovat na úkolech. Takže ji asi vzdám... Jen kvůli své lenosti. Nebo: Zítra píšeme z matematiky. Mé znalosti bych ohodnotila trojkou. Vím, že kdybych si k tomu sedla, za hodinku to pochopím a zítra to napíšu na jedničku. Ale co udělám? Vykašlu se na to a raději se budu nudit.
Tahle vlastnost mi na mě strašně vadí. Ale ne a ne ji překonat.
To je vše, nějak mi došla slova.
Doufám, že se máte lépe, než já.