Zase tady straším.

5. března 2011 v 11:17 | Taylorčinka |  (Ne)duchaplné Taylorčino bloumání světem...
Víte co je zajímavý? Že inspirace na grafiku přijde zrovna ve chvíli, kdy to nejméně potřebuju.

Chtěla jsem se celý víkend učit (mám toho zase požehnaně). Ale ráno vstanu, kouknu z okna a najednou před sebou vidím layout, který už delší dobu slibuji jedné slečně. Co mám tedy dělat jiného, než otevřít photoshop a pustit se do něj?
S výsledkem jsem po dlouhé době spokojená. Teď čekám na schválení, pokud bude vše v pořádku, poputuje na blog. Pokud ne, dám ho aspoň do volných layoutů.

Poslední dobou mi přišlo celkem dost žádostí o layouty na přání. Překvapilo mě to, dokonce natolik, že zvažuji, že bych sem dala objednávkový list... Zase jsem se zbláznila.

A ještě něco málo o mém šílenství. V týdnu jsem si založila nový blog, o Chrisu Colferovi. Udělala jsem na něj laoyut, rozcestníky a přidala dva články s fotkami. A to je všechno. Potom jsem si uvědomila, že nechci, i když před tím jsem chtěla. Chápete někdo mé mozkové pochody? Protože já ne. Nechápu sebe samotnou...
Ale vymyslela jsem, co se svou Glee úchylkou udělám (ještě mě to nepustilo). Založím si tady rubriku. Znáte ty blogy, které jsou například o módě a Miley Cyrus? Ne že bych chtěla blog o Miley (eh... zabijte mě!), ale něco na ten způsob by tu fungovat mohlo. Moje každodenní keci a moje týdenní keci poté, co doukoukám novou epizodu.
Myslím, že právě jsem návštěvnost pohřbila úplně...

A jinak, jak se máte?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Edward vs. Jacob

Edward
Jacob

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.