Události na blogu

Nový layout (0.3)

2. ledna 2011 v 15:25 | Taylorčinka
Theme designed by Taylorčinka || taylorcinka.blog.cz
Vánoce již skončily a proto je čas i na nový, nevánoční layout.
Zkusila jsem něco úplně jiného, než jsem dělala doposud. A musím říct, že mi to nepřijde tak špatné. Zejména na ten nápad s filmovým pásem jsem hrdá. Najdete na něm fotky z mých oblíbených filmů - kdybyste nepoznali, je tam Titanic, Pearl Harbor, Twilight, Love Actually, Harry Potter a Inception.

Do záhlaví jsem také nakódovala několik odkazů na klíčové rubriky. Plánuji udělat rozcestníky, neslibuji že dneska, a celkově to tady nějak dát dohromady a začít se blogu trochu víc věnovat.

Budu moc ráda za vaše názory k layoutu!!! :)

Nápady? :)

12. prosince 2010 v 15:55 | Taylorčinka
Taylorčinka | taylorcinka.blog.cz
Dobré odpoledne, dnes již podruhé.
V tomto článku se s k vám obracím o pomoc. Přemýšlela jsem, čím bych na blog mohla přispívat, aby to pořád nebylo jen o tom, co si myslím a co dělám. Takže vás chci požádat, abyste mi pomohli.

Napište prosím do komentářů, co byste zde na blogu chtěli mít. Jaké články by vás zajímaly, čemu bych se měla více věnovat.

Budu moc ráda za každý komentář.

Sliby se maj plnit o vánocích

8. prosince 2010 v 19:59 | Taylorčinka
Theme designed by Taylorčinka || taylorcinka.blog.cz
I já jsem podlehla atmosféře vánoc a nedokázala si odpustit vánoční layout.
Je jednoduchý, ale líbí se mi. Po dlouhé době se mi podařilo udělat prolínání obrázků podle mých přestav. Myslím (a doufám, že vy můj názor sdílíte), že layout není ani moc přeplácaný, kýčovitý a nepovedený.
Budu moc ráda za každý komentář k layoutu - jak pozitivní, tak ten s konstruktivní kritikou.

Nový layout + kupa informací

14. října 2010 v 15:45 | Taylorčinka
Dobrý den, dneska již podruhé :-).
Jak jsem slíbila, tak také plním - nastavila jsem layout a dokonce jsem udělala i menu a rubriky, které jsem původně chtěla nechat na jindy.
Co se layoutu týče: Jsem spokojená. Ačkoli se jedná o velmi jednoduchý vzhled, myslím, že se mi povedl a (i přes to, že sebechvála smrdí) jsem s ním velmi spokojená. Dále jsem nad má očekávání udělala i menu, přesně takhle jsem si to na začátku představovala a s velkým podivem se mi to podařilo i zrealizovat. Z layoutu chybí už jen pozadí do komentářů, které chci udělat, nicméně toto je práce na pár minut a není to zas až tak podstatné :-).
Budu moc ráda, když mi napíšete Vaše názory na lay - jak chválu, tak i kritiku!
Theme designed by Taylorčinka || taylorcinka.blog.cz
A dále k těm informacím. Jedná se především o to, co se na blogu bude objevovat a na co se můžete těšit, něco jsem už nakousla v předchozích článcích.
Časem se tedy můžete těšit na tyto rubriky:
  • Deníček, moje názory: Tyto rubriky mám již založené a jsou připraveny plnit svou funkci. První z nich - deníček - bude taková ta klasická rubrika, do které se budu vykecávat, psát, co jsem jaký den zažila, kdy tu budu a kdy ne... Myslím, že není potřeba k tomu psát více. Druhou rubriku budou tvořit články, ve kterých Vám budu sdělovat své názory na určitá témata - od blogu po chilskou zahraniční politiku.
  • Téma týdne - ano, zkusím občas něco napsat... Neslibuji, že to dodržím.
  • Filmy, hudba - tyto rubriky nemám ještě založené, protože stále přemýšlím nad tím, jak to provedu. Ale chtěla bych, aby to bylo místo, kam bych psala své nejrůznější názory na filmy a hudbu - kritiku, herce, zpěváky, co mě zaujalo,...
  • Katalog layoutů - grafice se i nadále věnuji a proto ji tady budu publikovat. Layouty, které zde na blogu byly, jsem smazala, protože to byly šílené kousky a postupně sem budu dodávat nové. Dva z nich už mám hotové, pouze se pustit do "výroby" rozcestníků katalogu, rozmyslet si, jak si layouty budete stahovat, atd.
A ještě jedna poslední věc. Dneska jsem si četla komentáře u článku, ve kterém jsem sdělovala, že končím. Ano, teprve dnes. V okamžiku, kdy jsem s blogem skončila, jsem už na něj nevkročila - z mnoha důvodů. Nechtěla jsem to pokoušet, nechtěla jsem číst rozlučkové komentáře, protože bych svého rozhodnutí musela litovat. Nicméně, dneska jsem do nich zabrousila. Chtěla bych Vám všem, co jste to napsali, poděkovat. Opravdu si vážím toho, co jste napsali a doufám, že jsem Vám svým návratem alespoň trochu udělala radost. Hodně z Vás byla mými AFF, ale se sami můžete dočíst na layoutu, rozhodla jsem se, že affiliates již nechci. To ale neznamená, že s Vašimi blogy končím, naopak, teď když jsem zpátky je budu navštěvovat a komentovat pravidelně!

Jednou v roce na vánoce... nevšímejte si mě.... chci jen říct, že se vracím...

13. října 2010 v 20:17 | Taylorčinka
Názory se mění. A u mě velmi často.
Bez blogu jsem vydržela bezmála dva měsíce. Byly to dva, no řekněme, divné měsíce. Ani ne kvůli tomu, že bych se nudila, neměla co dělat, ale spíš kvůli jednomu horšímu období. Ale to tu nebudu piplat.
Už v polovině září jsem si začala myslet na nový blog, zcela autorský. Dokonce jsem si ho i založila, vytvořila layout a napsala dva články. A tím to končilo. Uvědomila jsem si, že pokud chci znovu blogovat, musí to být tady. Taylorcinka.blog.cz je moje dítě, které jsem vypiplala z ničeho. Zažila jsem tu krásné časy. Vím, že to samé bych dokázala udělat i s úplně novým blogem. Jde o to, že ale nechci. Nechce se mi trápit s propagací, návštěvností, když můžu být tady, kde mě znáte.
Ale jisté změny budou. A budou velké.
Přemýšlím, jak začít.

Už když jsem z tohoto blogu odcházela, jsem věděla, že nechci mít blog o žádné celebritě. Pohrávala jsem si s myšlenkami na grafický blog, ale i z tohoto po čase sešlo. Jednoduše, grafika je fajn, ale času je málo. A poté mi to došlo. Proč bych se měla trápit na blogu s jasně daným tématem, když můžu mít plně autorský blog, na kterém budu blogovat o svém (depresivním) životě, názorech a čas od času sem přidat grafiku?
Tak toto tady teď bude. Já, grafika, já, já, já. A zase já. 

Vracím se sem s tím, že nechci veškerý čas zabíjet na blogu. Blog prostě pro mě už nebude tím, co býval, nebudu ho brát jako povinnost, ale jako něco, kde se můžu vypsat. Je tedy možné, že se měsíc neukážu, ale pak se tady nové články budou objevovat každou hodinu. Záleží na mé náladě.

A poslední věc, layout. Zatím tu bude černo. Nevím, kdy něco vytvořím. Máte-li s tím problém, vyřešte si ho.
A také přestávám být hodná. Poslední dny naprosto změnily můj pohled na svět a já si (konečně) uvědomila, jak naivní a až moc ochotná (čtěte: nechala jsem se dost často využívat) byla. Změnila jsem se. Umím být protivná. A nebojím se protivná být. Připravte se na to.
 
 

Reklama